Neohodnoceno

Hexagonek - Howlit (magnezit)

Délka náhrdelníku (provázku): 45 cm

Druh kamene: Přírodní kámen howlit (magnezit) 

 
Dárková kartička
Balení
Skladem (>5 ks)
Kód: 2115
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Kategorie: Hexagonky

 

Howlit je bílý až krémový kámen s černými nebo šedými pruhy, které jsou vytvořeny přítomností vložek jiných minerálů. Má jemnou, vláknitou strukturu a může se vyskytovat ve velkých krystalech. Howlit pochází z Kanady, USA a některých oblastí Evropy.

Tento kámen je spojován s klidem, trpělivostí a uklidněním. Má mírné vibrační frekvence, což znamená, že je ideální pro lidi, kteří hledají klid a rovnováhu v každodenním životě. Je také známý pro svou schopnost pomoci s meditací a vnitřním hledáním. V tradiční léčbě howlit může pomoci s nespavostí, úzkostí a napětím. Také může pomoci s projevy hněvu a podpořit uklidnění mysli a emocí.

Pokud hledáte způsob, jak se uvolnit a nalézt klid v každodenním životě, hexagonek howlit může být tou správnou volbou pro vás. Objednejte si hexagonek howlit již dnes a začněte cítit jeho účinky na vlastní kůži!

Toužíte po jedinečnosti Vašeho dárku ? Doplňte hexagonek dárkovou kartou. Ukázky dárkových karet naleznete ZDE  

Přejete si naprostou originalitu? 

S naší novinkou se Vám to zaručeně povede. K vámi vybranému hexagonku Vám zhotovíme kartičku přesně na míru. Může obsahovat libovolné logo, či námi upravenou černobílou fotku, která zachycuje nezapomenutelnou vzpomínku vašeho života. Kartička z Vašeho dárku udělá jedinečný předmět pro Vámi obdarovanou osobu...

Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE