8 hodnocení

Hexagonek - Křišťál

Délka náhrdelníku (provázku) : 45 cm

Druh kamene: kříštál

Dárková kartička
Balení
Skladem (3 ks)
Kód: 759
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Kategorie: Hexagonky

Křišťál je průhledný minerál s vysokou tvrdostí a lesklým vzhledem. Jeho složení je tvořeno oxidem křemičitým a vyskytuje se v mnoha částech světa. Křišťál má schopnost absorbovat a uvolňovat energii, což ho činí ideálním pro podporu rovnováhy a harmonie v těle a mysli.

Křišťál je spojován s jasností myšlení, průhledností a otevřeností. Pomáhá s koncentrací a zvyšuje schopnost vnímat a porozumět svému okolí. Kromě toho, křišťál má také silné léčebné účinky. Mnoho lidí si křišťál zakupuje pro jeho schopnost pomáhat s depresí, úzkostí a stresovými situacemi. Tento minerál také podporuje vnitřní harmonii a rovnováhu, což může mít pozitivní vliv na celkové zdraví.

Pokud hledáte způsob, jak si udržet rovnováhu a harmonii v každodenním životě, křišťál může být pro vás tou správnou volbou. Objednejte si hexagonek z křišťálu již dnes a začněte cítit jeho účinky na vlastní kůži!

Toužíte po jedinečnosti Vašeho dárku ? Doplňte hexagonek dárkovou kartou. Ukázky dárkových karet naleznete ZDE  

Přejete si naprostou originalitu? 

S naší novinkou se Vám to zaručeně povede. K vámi vybranému hexagonku Vám zhotovíme kartičku přesně na míru. Může obsahovat libovolné logo, či námi upravenou černobílou fotku, která zachycuje nezapomenutelnou vzpomínku vašeho života. Kartička z Vašeho dárku udělá jedinečný předmět pro Vámi obdarovanou osobu...

Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE