Neohodnoceno

Máma a dcera - kapky (chir.ocel)

 

Délka náramku: 17 cm -18 cm (pokud chcete náramky jiné velikosti - uveďte do poznámek)

Velikost kamenů: 8, 6 a 4 mm

Materiál: Jadeit, korále, kuličky z chirurgické oceli

K náramku dostanete dárkovou kartu "Máma a dcera!" ZDARMA!

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Cena za oba náramky

Dárková kartička
Balení
Skladem (>5 ks)
Kód: 3130
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Kategorie: Máma a dcera

Tento krásný set náramků "máma a dcera" je ideálním způsobem, jak projevit vaše pouto a lásku k vaší matce/dceři. Každý náramek je vyroben z kvalitních korálků a pravých kamenů, které jsou pečlivě vybrány pro jejich barvu, lesk a texturu, aby vytvářely krásný a harmonický celek.

K náramkovému setu dostanete navíc zdarma dárkovou kartičku "máma a dcera".

I když jsou náramky "máma a dcera" navrženy s ohledem na vztah mezi matkou a dcerou, jsou skvělým dárkem pro jakýkoli vztah, který chcete zpečetit. Tyto náramky mohou být ideálním dárkem pro sestry, kamarádky nebo jiné významné ženy ve vašem životě.

Jadeit se také tradičně spojuje s mnoha pozitivními vlastnostmi a silami, včetně ochrany, harmonie, rovnováhy, prosperity a duchovního růstu. V mnoha kulturách se jadeit považuje za kámen štěstí a lásky.

 

Možnost originální kartičky na přání

S naší novou službou dosáhnete unikátního výsledku. K vybranému náramku Vám připravíme kartičku přesně podle Vašich představ. Může obsahovat jakékoli logo nebo upravenou černobílou fotografii, která zobrazuje nezapomenutelný moment Vašeho života. Tato kartička z Vašeho dárku vytvoří jedinečný předmět pro obdarovanou osobu.

Dárková kartička s vlastní fotografií ZDE