Neohodnoceno

Medailon s vlastním textem/písmenem - zlatá

Spojení kvalitního materiálu s dokonalou technikou laserového gravírovaní a moderním designem dělá z našich šperků ideální dárek pro ty, kteří chtějí být originální, nebo originálním dárkem potěšit milovanou osobu. 

Náramky vyrábíme v ČR a doba doručení (včetně zhotovení) je 1-3 pracovní dny.

 

PARAMETRY

Průměr přívěsku: 15 mm
Délka náramku: Nastavitelný provázek
Použitý materiál Materiál: vysoce kvalitní stainless steel
Typ písma: Segoe script, Charmonman, Open Sans
Typ rytí: laserové gravírování
Určení: Žena i muž

Barva šnůrky
Výběr písma
Skladem (>5 ks)
Kód: 1869
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
 

Kvalitní provázek a možnost výběru barev

Každý náramek je umístěn na kvalitní saténový provázek. Standardně vyrábíme náramky v jedné velikosti. Pokud máte specifické přání na délku provázku napište nám svůj požadavek do poznámek a délku individuálně upravíme. V případě, že se Vám provázek poškodí, nebo dojde k jinému opotřebení, zdarma Vám náramek převážeme na nový.

kracka

Rychlé doručení a dárkové balení zdarma

Všechny osobní šperky vyrábíme v naší dílně v České republice a snažíme se aby byla objednávka odeslána do 1-2 pracovních dní, při volbě doručení skrze Zásilkovnu jsou odeslané balíčky doručeny do druhého dne od odeslání.

Ke každému osobnímu šperku od nás dostanete dárkové balení v podobě vkusné dárkové krabičky zdarma.

Kvalitní materiál a gravírování

Na šperky používáme kvalitní nerezovou ocel s velmi odolným plátováním (potahováním), šperky jsou rezistentní vůči korozi a změně barvy. Ke gravírování používáme techniku vypalovaní vlásečnicovým laserem. Gravírovaní je trvalé a prováděno s vysokou přesností.