Neohodnoceno

Náramek - Čakra premium - AAA+ kameny (láva - 6mm)

Délka náramku: 15-22 cm - dle výběru

Velikost kamenů: 6 mm

Materiál: Přírodní láva, ametyst, lapis lazuli, angelit, malachit, citrín, sluneční kámen, tygří oko 

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Dárková kartička
Balení
Velikost náramku
Skladem (>5 ks)
Kód: 2444
349 Kč 288,43 Kč bez DPH

Tento čakrový náramek spojuje sílu vybraných minerálů k harmonizaci a posílení vašich energetických center. Každý kámen nese svůj specifický význam a vibraci, které při nošení tohoto náramku mohou přinést rovnováhu do vašeho života.

  1. Lávový kámen: Jako výsledek ohnivých sil Země lávový kámen přináší sílu, odvahu a stabilizaci.

  2. Ametyst (fialový) : S jeho nádhernými fialovými odstíny se tento kámen často spojuje s duchovním osvícením. Je známý svou schopností posílit intuici a klidnou mysl. Může také pomoci při stresu a nespavosti.

  3. Lapis Lazuli (tmavě modrý) : Tento královský modrý kámen je známý svým posílením moudrosti a pravdy. Je to kámen projevu, který pomáhá uvolnit stres a poskytuje klid v situacích konfliktu.

  4. Angelit (světle modrý) : Jemně modrý angelit je spojen s komunikací s anděly a vyšším vedením. Přináší klid, pocity klidu a povznesení.

  5. Malachit: (zelený) : S jeho bohatými zelenými pruhy je malachit známý svým léčivým účinkem na srdce. Podporuje transformaci a chrání nositele před negativními energiemi.

  6. Citrín ( žlutý) : Tento zářivě žlutý kámen je symbolem radosti, hojnosti a osobní síly. Stimuluje solar plexus čakru a pomáhá manifestovat vaše sny a cíle.

  7. Sluneční kámen (oranžovo - hnědý) : Se svým zářivým odleskem přináší optimismus, vitalitu a vnitřní světlo. Je spojen s radostí a sebejistotou.

  8. Tygří oko (červený) : Tento kámen s jeho charakteristickými pruhy posiluje odvahu, ochranu a jasnost. Je to kámen osobní síly a intuice.   

 

 

Nosíte-li tento náramek, získáte nejen elegantní doplněk, ale také mocný nástroj pro harmonizaci a posílení vašich energetických center. Umožní vám lépe se spojit s vnitřním já, najít klid uprostřed chaosu a posilnit vaši intuici a osobní sílu.

  1. decorative-lotus-yoga-woman-black-icon_98292-1761