Neohodnoceno

Náramek - Jadeit, aventurín

Délka náramku: 17,5  cm (pokud chcete náramky jiné velikosti - uveďte do poznámek)

Velikost kamenů: 6 mm, 4 mm

Materiál: Jadeit, aventurín, srdíčko z nerezové oceli

K náramku dostanete dárkovou kartu "Mamince!" ZDARMA!

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Srdíčko z oceli lze gravírovat s maximální délkou textu 20 znaků.

Vyráběné v ČR

Dárková kartička
Balení
Gravírování
Velikost náramku
Výběr písma
Skladem (3 ks)
Kód: 2974
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Kategorie: Máma a dcera

Tento náramek z korálků pravých kamenů s chirurgickou ocelí ve tvaru srdíčka je dokonalým dárkem pro maminku nebo jinou ženu v životě, kterou máte rádi. 

Srdíčko z chirurgické oceli je ideální pro vyrytí osobního sdělení, jako jsou jména dětí, důležitá data apod. To dává náramku osobní dotek a umožňuje nositeli nosit s sebou něco, co má pro ni velký význam.

Jadeit se také tradičně spojuje s mnoha pozitivními vlastnostmi a silami, včetně ochrany, harmonie, rovnováhy, prosperity a duchovního růstu. V mnoha kulturách se jadeit považuje za kámen štěstí a lásky.

Aventurýn je polodrahokam, který je obvykle zelený, ale může mít také odstíny hnědé, oranžové, žluté, modré nebo šedé barvy. Jeho energetické vlastnosti jsou také využívány v alternativní medicíně a esoterice, kde se věří, že aventurýn poskytuje ochranu, podporuje štěstí a prosperitu, a pomáhá vyrovnat se s emocionálními výzvami.

Kombinace aventurínu a jadeitu může pomáhat přinášet štěstí, prosperitu a harmonii do života nositele. Tato kombinace minerálů také může pomoci uvolnit stres a napětí a přinést klid a vyrovnání emocí.

Dárkové kartičky

Chcete svůj dárek udělat ještě osobitější? Zvolte dárkovou kartu k náramku. Pro vytvoření kombinace náramků a originálního párového dárku si vyberte náramky, dárkovou kartu a při objednávce nám do poznámek napište, že chcete náramky umístit na jednu kartu. Ukázky dárkových karet naleznete ZDE.

Možnost originální kartičky na přání

S naší novou službou dosáhnete unikátního výsledku. K vybranému náramku Vám připravíme kartičku přesně podle Vašich představ. Může obsahovat jakékoli logo nebo upravenou černobílou fotografii, která zobrazuje nezapomenutelný moment Vašeho života. Tato kartička z Vašeho dárku vytvoří jedinečný předmět pro obdarovanou osobu.

Dárková kartička s vlastní fotografií ZDE

 

Ukázky dárkových balení:

obaly2