1 hodnocení

Náramky pro páry - Čakry - AAA+ kameny

Délka náramku: Volitelná

Velikost kamenů: 6 mm

Materiál: Přírodní láva/jadeit, ametyst, lapis lazuli, angelit, malachit, citrín, sluneční kámen, tygří oko 

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Cena za oba náramky

Náramek A = Dámský (bílý jadeit)

Náramek B = Pánský (černá láva)

 

Dárková kartička
Balení
Velikost náramku A
Velikost náramku B
Skladem (2 ks)
Kód: 2443
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Kategorie: Náramky pro páry

Nádherná sada dvou čakrových náramků je ideálním doplňkem pro vás a vašeho blízkého. Tyto náramky nejen zaujmou svým designem, ale také harmonizují energetické centra nositele.

 

  1. Ametyst (fialový) : S jeho nádhernými fialovými odstíny se tento kámen často spojuje s duchovním osvícením. Je známý svou schopností posílit intuici a klidnou mysl. Může také pomoci při stresu a nespavosti.

  2. Lapis Lazuli (tmavě modrý) : Tento královský modrý kámen je známý svým posílením moudrosti a pravdy. Je to kámen projevu, který pomáhá uvolnit stres a poskytuje klid v situacích konfliktu.

  3. Angelit (světle modrý) : Jemně modrý angelit je spojen s komunikací s anděly a vyšším vedením. Přináší klid, pocity klidu a povznesení.

  4. Malachit: (zelený) : S jeho bohatými zelenými pruhy je malachit známý svým léčivým účinkem na srdce. Podporuje transformaci a chrání nositele před negativními energiemi.

  5. Citrín ( žlutý) : Tento zářivě žlutý kámen je symbolem radosti, hojnosti a osobní síly. Stimuluje solar plexus čakru a pomáhá manifestovat vaše sny a cíle.

  6. Sluneční kámen (oranžovo - hnědý) : Se svým zářivým odleskem přináší optimismus, vitalitu a vnitřní světlo. Je spojen s radostí a sebejistotou.

  7. Tygří oko (červený) : Tento kámen s jeho charakteristickými pruhy posiluje odvahu, ochranu a jasnost. Je to kámen osobní síly a intuice.   

 

Přineste harmonii do svého života a života svých blízkých s touto exkluzivní sadou čakrových náramků. Perfektní pro každého, kdo hledá hlubší spojení s energiemi vesmíru a svými nejbližšími.

 

 

 

decorative-lotus-yoga-woman-black-icon_98292-1761