Neohodnoceno

Náramky pro páry simple - Čakry

Délka náramku: Nastavitelný provázek 

Materiál: ametyst, lapis lazuli, angelit, malachit, citrín, sluneční kámen, tygří oko 

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Cena je za oba náramky včetně vyobrazené kartičky.

 

Dárková kartička
Balení
Velikost provázku A
Velikost provázku B
Skladem (3 ks)
Kód: 3083
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Kategorie: Simple

Nádherná sada dvou čakrových náramků je ideálním doplňkem pro vás a vašeho blízkého. Tyto náramky nejen zaujmou svým designem, ale také harmonizují energetické centra nositele.

 

  1. Ametyst (fialový) : S jeho nádhernými fialovými odstíny se tento kámen často spojuje s duchovním osvícením. Je známý svou schopností posílit intuici a klidnou mysl. Může také pomoci při stresu a nespavosti.

  2. Lapis Lazuli (tmavě modrý) : Tento královský modrý kámen je známý svým posílením moudrosti a pravdy. Je to kámen projevu, který pomáhá uvolnit stres a poskytuje klid v situacích konfliktu.

  3. Angelit (světle modrý) : Jemně modrý angelit je spojen s komunikací s anděly a vyšším vedením. Přináší klid, pocity klidu a povznesení.

  4. Malachit: (zelený) : S jeho bohatými zelenými pruhy je malachit známý svým léčivým účinkem na srdce. Podporuje transformaci a chrání nositele před negativními energiemi.

  5. Citrín ( žlutý) : Tento zářivě žlutý kámen je symbolem radosti, hojnosti a osobní síly. Stimuluje solar plexus čakru a pomáhá manifestovat vaše sny a cíle.

  6. Sluneční kámen (oranžovo - hnědý) : Se svým zářivým odleskem přináší optimismus, vitalitu a vnitřní světlo. Je spojen s radostí a sebejistotou.

  7. Tygří oko (červený) : Tento kámen s jeho charakteristickými pruhy posiluje odvahu, ochranu a jasnost. Je to kámen osobní síly a intuice.   

 

Přineste harmonii do svého života a života svých blízkých s touto exkluzivní sadou čakrových náramků. Perfektní pro každého, kdo hledá hlubší spojení s energiemi vesmíru a svými nejbližšími.

 

 

 

decorative-lotus-yoga-woman-black-icon_98292-1761

Partnerské náramky jako symbol lásky, přátelství a vztahu

Partnerské náramky představují krásný způsob, jak vyjádřit svoji lásku, přátelství nebo obecně vztah k osobě, na které Vám záleží. Pokud hledáte ideální doplněk pro posílení Vašeho vztahu, tyto náramky jsou tou pravou volbou.

Dárkové kartičky

Chcete svůj dárek udělat ještě osobitější? Zvolte dárkovou kartu k náramku. Pro vytvoření kombinace náramků a originálního párového dárku si vyberte náramky, dárkovou kartu a při objednávce nám do poznámek napište, že chcete náramky umístit na jednu kartu. Ukázky dárkových karet naleznete ZDE.

Možnost originální kartičky na přání

K vybranému náramku Vám připravíme kartičku přesně podle Vašich představ. Může obsahovat jakékoli logo nebo upravenou černobílou fotografii, která zobrazuje nezapomenutelný moment Vašeho života. Tato kartička z Vašeho dárku vytvoří jedinečný předmět pro obdarovanou osobu.

Dárková kartička s vlastní fotografií ZDE