Neohodnoceno

Náramek - Psí tlapka (howlit)

Délka náramku: 19 - 20 cm (v případě zájmu o jinou velikost uveďte požadavek do poznámky před odesláním objednávky)

Velikost kamenů: 8 mm

Materiál: Howlitové kameny, kovový symbol

V rámci naší nabídky máte možnost výměny kovových rondelek za rondelky z chirurgické oceli, které jsou prezentovány na druhém obrázku. Ačkoli se rondelky z chirurgické oceli mohou vizuálně lišit, zaručují delší životnost náramku a odolnost proti korozi. Výměna je zcela zdarma.

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Dárková kartička
Balení
Rondelky z chirurgické oceli
Velikost náramku
Skladem (>5 ks)
Kód: 1284
289 Kč 238,84 Kč bez DPH
Kategorie: Náramky

Psí tlapka

Nejlepší je přítel člověka a patří bezesporu k nejoblíbenějším zástupcům zvířecí říše. Díky bezmezné oddanosti a věrnosti symbolizuje pes také ochotu bojovat proti bezpráví. Stojíte-li si za svým, ať se děje cokoliv, je to právě pes, kdo se k vám hodí nejlépe. Psí tlapkou se vyjádříte jako ušlechtilý a loajální přítel.

Toužíte po jedinečnosti Vašeho dárku ? Doplňte náramek dárkovou kartou. Pro kombinaci náramků a vytvoření párového dárku vyberte náramky, dárkovou kartu a při objednávce nám do poznámek napište, že si přejete náramky umístit na jednu kartu-

Ukázky dárkových karet naleznete ZDE 

 

Přejete si naprostou originalitu? 

S naší novinkou se Vám to zaručeně povede. K vámi vybranému náramku Vám zhotovíme kartičku přesně na míru. Může obsahovat libovolné logo, či námi upravenou černobílou fotku, která zachycuje nezapomenutelnou vzpomínku vašeho života. Kartička z Vašeho dárku udělá jedinečný předmět pro Vámi obdarovanou osobu.

Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Ukázky dárkových balení:

obaly2