Neohodnoceno

Náramek pure - Labradorit (6mm, ch. ocel)

Délka náramku: 17,5 cm (pokud máte zájem o jinou velikost, napište svůj požadavek do poznámek)

Materiál: Přírodní Labradorit - A++ kvalita

Velikost kamenů: 6mm

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Náramky jsou vyrobené v ČR v naší dílně

Standartní dámská velikost je 16-17 cm

 

Dárková kartička
Balení
Velikost náramku B
Skladem (4 ks)
Kód: 2469
329 Kč 271,90 Kč bez DPH

Labradorit je fascinující polodrahokam, známý pro své jedinečné barevné hry způsobené odrazem světla uvnitř kamene.

Labradorit je často považován za kámen, který může chránit svého nositele před negativními energiemi a nežádoucími silami. Mnozí věří, že může zesílit intuici a psychické schopnosti, což pomáhá nositeli lépe se spojit se svým pravým já a vnímáním. Je také spojován s transformací a změnou, pomáhá lidem překonávat strachy a nejistoty spojené s novými začátky a přechody v životě. Věří se, že labradorit může posílit a vyčistit auru, což je energický obal okolo těla. Může také pomoci klidnit mysl a odstranit nepřehledné myšlenky, což vede k lepší koncentraci a jasnosti v myšlení. Někteří praktikující krystaloterapie tvrdí, že může také pomoci při uzemění energií a spojení fyzického těla s duchovním. Labradorit také může podporovat kreativní myšlení a inspiraci. Díky svým údajným schopnostem podporovat hlubokou koncentraci a intuici může být labradorit užitečným nástrojem při meditaci.

pierre-brute-labradorite-48-02

 

 

Čakra: 4., 5. - srdeční čakra, krční čakra

decorative-lotus-yoga-woman-black-icon_98292-1761

 

V astrologii se věří, že určité krystaly a drahokamy mohou rezonovat lépe s některými znameními zvěrokruhu. Labradorit je často spojován s následujícími znameními: 

Střelec, Kozoroh, Ryby, Vodnář, Lev, Štír

Ačkoli jsou tato znamení často spojována s labradoritem, mnoho lidí věří, že kameny by měly být vybírány na základě individuálního pociťování a rezonance, spíše než pouze podle astrologického znamení. Pokud vás labradorit přitahuje nebo cítíte, že s ním rezonujete, můžete ho využít bez ohledu na vaše znamení zvěrokruhu.

 
 
 

 

cicle