9 hodnocení

Náramek simple - Ametyst (přírodní kámen, chir. ocel)

Délka náramku: Nastavitelný provázek 

Materiál: Kvalitní saténový provázek, přírodní ametyst, chir. ocel

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Náramek je včetně dárkové kartičky vyobrazené na fotce ZDARMA

 

Dárková kartička
Balení
Ocelové korálky
Velikost náramku
Skladem (>5 ks)
Kód: 1698
239 Kč 197,52 Kč bez DPH

 

Náramek na nastavitelném saténovém provázku s kamínkem z ametystu v sobě nese hloubku a elegance, čímž okamžitě zaujme. Tento výjimečný šperk je ideální pro každodenní nošení a je schopen dokonale odrážet vaši osobnost a dodat vašemu vzhledu jisté kouzlo.

Ametyst, často označovaný za duchovní kámen, je známý svými mnoha významnými vlastnostmi. Je to kámen, který se věří, že podporuje duchovní růst a osvícení, což ho činí oblíbeným pro meditace, protože uživatelům pomáhá spojit se s jejich vyšším já. Jeho schopnost uklidňovat mysl z něj činí perfektního společníka pro ty, kteří hledají úlevu od stresu, úzkosti a negativních myšlenek, přinášejíc klid a rovnováhu do jejich života. Historicky byl ametyst také ceněný pro svou údajnou schopnost podporovat střízlivost a bojovat proti závislostem. Mnozí také věří, že ametyst může rozjasňovat sny, což uživatelům pomáhá lépe rozumět jejich podvědomí a posiluje spojení s čelní čakrou, centrem intuice a duchovního povědomí.

 

ame

 

 

Čakra: 7. - korunní čakra

decorative-lotus-yoga-woman-black-icon_98292-1761

 

Znamení:

Ametyst je oblíbený a ceněný drahý kámen, který mnozí věří, že má specifické energetické vlastnosti, jež mohou rezonovat s určitými astrologickými znameními. Zde je několik znamení, pro která je ametyst obzvláště vhodný:

 

beran, štír, ryby, vodnář, kozoroh, střelec

 

Ačkoli se ametyst zdá být více vhodný pro některá znamení, je důležité si uvědomit, že jeho vlivy a vlastnosti mohou být prospěšné pro každého, bez ohledu na jeho znamení zvěrokruhu. Důležité je, jak se jednotlivec s kamenem spojuje a jaké energie z něj pociťuje.

 

cicle