Neohodnoceno

Náramek simple - Ametyst (přírodní kámen - 6mm)

Délka náramku: Nastavitelný provázek 

Materiál: Kvalitní saténový provázek, přírodní ametyst, chirurgická ocel

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Náramek je včetně dárkové kartičky vyobrazené na fotce ZDARMA

 

Dárková kartička
Balení
Ocelové korálky
Velikost náramku
Skladem (1 ks)
Kód: 3009
239 Kč 197,52 Kč bez DPH

 

Náramek na nastavitelném saténovém provázku s kamínkem z ametystu v sobě nese hloubku a elegance, čímž okamžitě zaujme. Tento výjimečný šperk je ideální pro každodenní nošení a je schopen dokonale odrážet vaši osobnost a dodat vašemu vzhledu jisté kouzlo.

Ametyst, často označovaný za duchovní kámen, je známý svými mnoha významnými vlastnostmi. Je to kámen, který se věří, že podporuje duchovní růst a osvícení, což ho činí oblíbeným pro meditace, protože uživatelům pomáhá spojit se s jejich vyšším já. Jeho schopnost uklidňovat mysl z něj činí perfektního společníka pro ty, kteří hledají úlevu od stresu, úzkosti a negativních myšlenek, přinášejíc klid a rovnováhu do jejich života. Historicky byl ametyst také ceněný pro svou údajnou schopnost podporovat střízlivost a bojovat proti závislostem. Mnozí také věří, že ametyst může rozjasňovat sny, což uživatelům pomáhá lépe rozumět jejich podvědomí a posiluje spojení s čelní čakrou, centrem intuice a duchovního povědomí.

U náramku máte možnost přidání dvou korálků z chirurgické oceli ve stříbrné nebo zlaté barvě, které přidávají šperku zajímavý prvek. Avšak, pokud máte raději jednoduchý design, můžete si zvolit variantu bez těchto korálků, která stále udržuje náramek atraktivní. 

ame

 

 

Čakra: 7. - korunní čakra

decorative-lotus-yoga-woman-black-icon_98292-1761

 

Znamení:

Ametyst je oblíbený a ceněný drahý kámen, který mnozí věří, že má specifické energetické vlastnosti, jež mohou rezonovat s určitými astrologickými znameními. Zde je několik znamení, pro která je ametyst obzvláště vhodný:

 

beran, štír, ryby, vodnář, kozoroh, střelec

 

Ačkoli se ametyst zdá být více vhodný pro některá znamení, je důležité si uvědomit, že jeho vlivy a vlastnosti mohou být prospěšné pro každého, bez ohledu na jeho znamení zvěrokruhu. Důležité je, jak se jednotlivec s kamenem spojuje a jaké energie z něj pociťuje.

 

cicle