Neohodnoceno

Náramek simple - Apatit (přírodní kámen)

Délka náramku: Nastavitelný provázek 

Materiál: Kvalitní saténový provázek, přírodní apatit, chir. ocel

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Náramek je včetně dárkové kartičky vyobrazené na fotce ZDARMA

 

Dárková kartička
Balení
Ocelové korálky
Velikost náramku
Skladem (>5 ks)
Kód: 2311
239 Kč 197,52 Kč bez DPH

Náramek s jemným saténovým provázkem nabízí snadnou možnost nastavení velikosti pro dokonalé přizpůsobení Vašemu zápěstí. Tento elegantní šperk je zdobený kouzelným kamínkem z apatitu, jehož nebeská modrá barva s nádechem zeleně dodává náramku jedinečný a svěží vzhled. Ať už ho nosíte každý den nebo při zvláštních příležitostech, tento náramek dodá vašemu outfitu nádech osobitého kouzla a zvýrazní Vaši přirozenou krásu.

Apatit je atraktivní minerál, který se vyznačuje svými krásnými odstíny modré, zelené až tyrkysové barvy. Tento kámen je tvořen fosforem a vápníkem, což jsou důležité prvky pro život na Zemi.

Apatit je považován za kámen motivace a inspirace, který stimuluje mysl, posiluje sebedůvěru a zvyšuje kreativitu. Apatit také pomáhá při snižování stresu, podporuje sociální interakci a usnadňuje vyjadřování emocí a myšlenek.

Náramek je obohacen o možnost přidání dvou elegantních korálků z chirurgické oceli ve stříbrné nebo zlaté barvě, které dodají šperku osobitý nádech. Nicméně, pokud preferujete jednodušší design, můžete se rozhodnout pro variantu bez těchto korálků, což nijak neubere na náramku jeho přitažlivost a kouzlo. 

apatit

 

Čakra: 5. základní čakra.

decorative-lotus-yoga-woman-black-icon_98292-1761

 

Znamení: 

Apatit je kámen, který může být užitečný pro různá znamení zvěrokruhu díky svým pozitivním vlastnostem a energiím. Některá znamení však mohou získat z jeho energie větší prospěch:

vodnář, blíženci, váhy, ryby

I když se apatit zdá být více vhodný pro některá znamení, je důležité si uvědomit, že jeho vlivy a vlastnosti mohou být prospěšné pro každého, bez ohledu na jeho znamení zvěrokruhu. Jde o to, jak se jednotlivec s kamenem spojuje a jaké energie z něj pociťuje.

 

cicle