Neohodnoceno

Náramek simple - Hematit (3mm)

Délka náramku: Nastavitelný provázek 

Materiál: Kvalitní saténový provázek, hematit

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Náramek je včetně dárkové kartičky vyobrazené na fotce ZDARMA

 

Dárková kartička
Balení
Ocelové korálky
Velikost náramku
Skladem (>5 ks)
Kód: 3010
249 Kč 205,79 Kč bez DPH

 

Nádherný náramek se saténovým provázkem, který umožňuje snadné nastavení velikosti pro dokonalé přilnutí k Vašemu zápěstí. Elegantní kousek zdobí okouzlující kamínek z hematitu, jehož tajemná šedá barva s metalickým leskem dodává náramku jedinečný a sofistikovaný vzhled.

Hematit je známý pro své magnetické vlastnosti, které mu dodávají magickou a tajemnou atmosféru. V krystaloterapii je tento kámen považován za ochranný a uzemňující, který podporuje soustředění, odhodlání a sebevědomí. Hematit také pomáhá při snižování stresu, uvolňování napětí a harmonizaci těla a mysli.

Náramek je obohacen o možnost přidání dvou elegantních korálků z chirurgické oceli ve stříbrné nebo zlaté barvě, které dodají šperku osobitý nádech. Nicméně, pokud preferujete jednodušší design, můžete se rozhodnout pro variantu bez těchto korálků, což nijak neubere na náramku jeho přitažlivost a kouzlo.

.hematit

 

 

Čakra: 1. základní čakra.

decorative-lotus-yoga-woman-black-icon_98292-1761

 

Znamení: 

Hematit je silný ochranný a uzemňující kámen, který může být užitečný pro různá znamení zvěrokruhu. Nicméně, některá znamení mohou mít z jeho energie větší prospěch:

beran, štír, kozoroh, panna, vodnář

 

I když se hematit zdá být více vhodný pro některá znamení, je důležité si uvědomit, že jeho vlivy a vlastnosti mohou být prospěšné pro každého, bez ohledu na jeho znamení zvěrokruhu. Jde o to, jak se jednotlivec s kamenem spojuje a jaké energie z něj pociťuje.

 

cicle