Neohodnoceno

Náramek simple - Howlit 2 (přírodní kámen - 3mm)

Délka náramku: Nastavitelný provázek 

Materiál: Kvalitní saténový provázek, přírodní howlit, chirurgická ocel

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Náramek je včetně dárkové kartičky vyobrazené na fotce ZDARMA

 

Dárková kartička
Balení
Ocelové korálky
Velikost náramku
Skladem (>5 ks)
Kód: 3015
239 Kč 197,52 Kč bez DPH

 

Náramek na nastavitelném saténovém provázku s kamínkem z howlitu nabízí jednoduchý a vkusný design. Tento decentní šperk je ideální pro každodenní nošení, kde přirozeně doplňuje váš styl.

Howlit, nebo česky magnezit je kamenem klidu a relaxace. Je to bílý kámen se šedými nebo černými proužky, který přináší kouzlo svého vzhledu. Tento kámen je oblíbený díky svým uklidňujícím vlastnostem, které pomáhají snižovat stres a napětí. Navíc podporuje trpělivost a uvědomění, což ho činí ideálním doplňkem pro ty, kteří hledají klid a harmonii ve svém životě. 

U náramku máte možnost přidání dvou korálků z chirurgické oceli ve stříbrné nebo zlaté barvě, které přidávají šperku zajímavý prvek. Avšak, pokud máte raději jednoduchý design, můžete si zvolit variantu bez těchto korálků, která stále udržuje náramek atraktivní. 

 

.howlite-tumblestone-13466-p

 

 

Čakra: 4. - srdeční čakra.

decorative-lotus-yoga-woman-black-icon_98292-1761

 

Znamení:

Howlit je uklidňující kámen, který může být užitečný pro různá znamení zvěrokruhu, ale některá znamení mohou z jeho energie těžit více:

váhy, vodnář, rak, střelec

 

Ačkoli se howlit zdá být více vhodný pro některá znamení, je důležité si uvědomit, že jeho vlivy a vlastnosti mohou být prospěšné pro každého, bez ohledu na jeho znamení zvěrokruhu. Důležité je, jak se jednotlivec s kamenem spojuje a jaké energie z něj pociťuje.

 

cicle