5 hodnocení

Náramek simple - Křísťál (přírodní kámen)

Délka náramku: Nastavitelný provázek 

Materiál: Kvalitní saténový provázek, přírodní křišťál

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Náramek je včetně dárkové kartičky vyobrazené na fotce ZDARMA

 

Dárková kartička
Balení
Ocelové korálky
Velikost náramku
Skladem (>5 ks)
Kód: 2065
239 Kč 197,52 Kč bez DPH

 

Stylový provázkový náramek zdobený jednoduchou korálkou z křišťálu. Křišťál je známý pro svůj průzračný vzhled a jemné odrazy světla, což dodává náramku jiskru a zářivost.  Křišťál je univerzální mystický kámen posilující regeneraci a napomáhá celkové harmonii. Ochraňuje tělo i mysl před vnějšími vlivy.

U náramku máte možnost přidání dvou korálků z chirurgické oceli ve stříbrné nebo zlaté barvě, které přidávají šperku zajímavý prvek. Avšak, pokud máte raději jednoduchý design, můžete si zvolit variantu bez těchto korálků, která stále udržuje náramek atraktivní. 

Bez názvu

 

 

Čakra: 6. a 7. - čelní a korunní

decorative-lotus-yoga-woman-black-icon_98292-1761

 

Znamení:

Křišťál je univerzální kámen, který může být prospěšný pro všechna znamení zvěrokruhu, protože přináší rovnováhu, ochranu a sílu. Nicméně, některá znamení mohou mít ze svých energií větší prospěch:

beran, štír a kozoroh

Ačkoli se křišťál může hodit pro tyto dvě znamení zvlášť, je důležité si uvědomit, že křišťál je univerzální kámen, který může být užitečný pro všechna znamení zvěrokruhu. Jeho čistící a harmonizující vlastnosti mohou přinést rovnováhu a klid do života jednotlivců, bez ohledu na to, kterému znamení náleží.

 

cicle