5 hodnocení

Náramek simple - Láva (přírodní kamen)

Délka náramku: Nastavitelný provázek 

Materiál: Kvalitní saténový provázek, přírodní lávové kameny

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Náramek je včetně dárkové kartičky vyobrazené na fotce ZDARMA

 

Dárková kartička
Balení
Ocelové korálky
Velikost náramku
Skladem (>5 ks)
Kód: 1620
229 Kč 189,26 Kč bez DPH

 

Náramek na nastavitelném saténovém provázku s kamínkem z lávového kamene nabízí jednoduchý a robustní design. Tento charakteristický šperk je ideální pro každodenní nošení, kde dokonale podtrhne vaši osobnost.

Lávový kámen je považován za kámen síly a odvahy. Věří se, že má uzemňující vlastnosti, které pomáhají stabilizovat nositele a přinášejí mu klid a rovnováhu.  Jako kámen vzniklý přímo z jádra Země se věří, že lávový kámen posiluje spojení s matkou Zemí a pomáhá nositeli cítit se více ukotveným a stabilním. Lávový kámen může být symbolem znovuzrození a často je spojován s odhodláním a schopností vyrovnat se s proměnami. Pomáhá vyrovnávat emocionální energii, přináší klid a harmonii, zvláště v časech stresu a nejistoty. Někteří věří, že lávový kámen působí jako štít proti negativním energiím a pomáhá odrazit nežádoucí vlivy.

U náramku máte možnost přidání dvou korálků z chirurgické oceli ve stříbrné nebo zlaté barvě, které přidávají šperku zajímavý prvek. Avšak, pokud máte raději jednoduchý design, můžete si zvolit variantu bez těchto korálků, která stále udržuje náramek atraktivní. 

.

american-fire-glass-fire-glass-lavast-m-20-64_1000

 

 

Čakra: 7. - korunní čakra

decorative-lotus-yoga-woman-black-icon_98292-1761

 

Znamení:

Lávový kámen v důsledku svých uzemňujících a stabilizujících může být užitečný pro různá znamení zvěrokruhu, ale některá znamení mohou z jeho energie těžit více:

 

váhy, štír, kozoroh, lev, střelec, beran

 

Ačkoli se lávový kámen zdá být více vhodný pro některá znamení, je důležité si uvědomit, že jeho vlivy a vlastnosti mohou být prospěšné pro každého, bez ohledu na jeho znamení zvěrokruhu. Důležité je, jak se jednotlivec s kamenem spojuje a jaké energie z něj pociťuje.

 

cicle