Neohodnoceno

Náramek simple - Perla (přírodní perla, chir. ocel)

Délka náramku: Nastavitelný provázek 

Materiál: Kvalitní saténový provázek, přírodní broušená perla

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Náramek je včetně dárkové kartičky vyobrazené na fotce ZDARMA

 

Dárková kartička
Balení
Ocelové korálky
Velikost náramku
Skladem (5 ks)
Kód: 2304
249 Kč 205,79 Kč bez DPH

Náramek na nastavitelném saténovém provázku s perlou v sobě skrývá nádech sofistikovanosti a jednoduchosti, který okamžitě upoutá pozornost. Tento jedinečný šperk je skvělým doplňkem pro každodenní nošení a dokonale odráží vaši eleganci a dodá vašemu vzhledu něco výjimečného.

Perla, známá jako dáma drahých kamenů, je symbolická svými neopakovatelnými vlastnostmi. Je to dárek z hlubin moře, který představuje čistotu, nevinnost a moudrost získanou zkušenostmi. Její přirozený lesk a jemný odstín je oblíbeným doplňkem mnoha generací a pomáhá nositeli cítit se výjimečně a krásně. Perly jsou také známé svou schopností posilovat vztahy a podporovat upřímnost mezi partnery. Historicky byly perly považovány za symbol bohatství a exkluzivity. Mnozí věří, že perly mohou podporovat fyzickou vitalitu a stálost, což pomáhá nositeli stát se centrem klidu a síly v různých životních situacích. Perla je také spojena s třetím okem, což je centrum intuice a vnitřního klidu.

Toužíte po jedinečnosti Vašeho dárku ? Doplňte náramek dárkovou kartou. Pro kombinaci náramků a vytvoření párového dárku vyberte náramky, dárkovou kartu a při objednávce nám do poznámek napište, že si přejete náramky umístit na jednu kartu-

Ukázky dárkových karet naleznete ZDE 

 

Přejete si naprostou originalitu? 

S naší novinkou se Vám to zaručeně povede. K vámi vybranému náramku Vám zhotovíme kartičku přesně na míru. Může obsahovat libovolné logo, či námi upravenou černobílou fotku, která zachycuje nezapomenutelnou vzpomínku vašeho života. Kartička z Vašeho dárku udělá jedinečný předmět pro Vámi obdarovanou osobu.

Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Ukázky dárkových balení:

obaly2