Neohodnoceno

Náramek simple - Perla (přírodní perla)

Délka náramku: Nastavitelný provázek 

Materiál: Kvalitní saténový provázek, přírodní broušená perla

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Náramek je včetně dárkové kartičky vyobrazené na fotce ZDARMA

 

Dárková kartička
Balení
Ocelové korálky
Velikost náramku
Skladem (>5 ks)
Kód: 1650
249 Kč 205,79 Kč bez DPH

Náramek na nastavitelném saténovém provázku s perlou v sobě skrývá nádech sofistikovanosti a jednoduchosti, který okamžitě upoutá pozornost. Tento jedinečný šperk je skvělým doplňkem pro každodenní nošení a dokonale odráží vaši eleganci a dodá vašemu vzhledu něco výjimečného.

Perla, známá jako dáma drahých kamenů, je symbolická svými neopakovatelnými vlastnostmi. Je to dárek z hlubin moře, který představuje čistotu, nevinnost a moudrost získanou zkušenostmi. Její přirozený lesk a jemný odstín je oblíbeným doplňkem mnoha generací a pomáhá nositeli cítit se výjimečně a krásně. Perly jsou také známé svou schopností posilovat vztahy a podporovat upřímnost mezi partnery. Historicky byly perly považovány za symbol bohatství a exkluzivity. Mnozí věří, že perly mohou podporovat fyzickou vitalitu a stálost, což pomáhá nositeli stát se centrem klidu a síly v různých životních situacích. Perla je také spojena s třetím okem, což je centrum intuice a vnitřního klidu.

U náramku máte možnost přidání dvou korálků z chirurgické oceli ve stříbrné nebo zlaté barvě, které přidávají šperku zajímavý prvek. Avšak, pokud máte raději jednoduchý design, můžete si zvolit variantu bez těchto korálků, která stále udržuje náramek atraktivní. 

 

Čakra:

Perla je často spojována s čakrou koruny (sahasrara), což je sedmá a nejvyšší čakra nacházející se na vrcholu hlavy.

decorative-lotus-yoga-woman-black-icon_98292-1761

 

Znamení:

Perla je tradičně spojována s několika znameními zvěrokruhu. Toto spojení může být založeno na různých kulturních a astrologických tradicích, ale obvykle se perla spojuje s následujícími znameními:

 

býk, váhy, blíženci, ryby, štír, rak

 

Ačkoli se perla zdá být více vhodný pro některá znamení, je důležité si uvědomit, že jeho vlivy a vlastnosti mohou být prospěšné pro každého, bez ohledu na jeho znamení zvěrokruhu. Důležité je, jak se jednotlivec s kamenem spojuje a jaké energie z něj pociťuje.

 

cicle