15 hodnocení

Náramek simple - Růženín (přírodní kámen)

Délka náramku: Nastavitelný provázek 

Materiál: Kvalitní saténový provázek, přírodní růženín

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Náramek je včetně dárkové kartičky vyobrazené na fotce ZDARMA

 

Dárková kartička
Balení
Ocelové korálky
Velikost náramku
Skladem (>5 ks)
Kód: 1635
239 Kč 197,52 Kč bez DPH

 

Náramek na nastavitelném saténovém provázku s kamínkem z růženínu nabízí jednoduchý a vkusný design. Tento decentní šperk je ideální pro každodenní nošení, kde přirozeně doplňuje váš styl.

Růženín je považován za kámen srdce a bezpodmínečné lásky. Věří se, že vyzařuje jemnou, ale silnou energii lásky, která podporuje srdcovou čakru, lásku k sobě i k ostatním. Je také často používán k podpoře emocionálního léčení a k uklidnění negativních emocí.

U náramku máte možnost přidání dvou korálků z chirurgické oceli ve stříbrné nebo zlaté barvě, které přidávají šperku zajímavý prvek. Avšak, pokud máte raději jednoduchý design, můžete si zvolit variantu bez těchto korálků, která stále udržuje náramek atraktivní. 

 

.6127HURS71L._AC_SL1001_

 

 

Čakra: 3. - čakra solar plexus

decorative-lotus-yoga-woman-black-icon_98292-1761

 

Znamení:

Růženín je uklidňující kámen, který může být užitečný pro různá znamení zvěrokruhu, ale některá znamení mohou z jeho energie těžit více:

 

býk, váhy, blíženci

 

Ačkoli se růženín zdá být více vhodný pro některá znamení, je důležité si uvědomit, že jeho vlivy a vlastnosti mohou být prospěšné pro každého, bez ohledu na jeho znamení zvěrokruhu. Důležité je, jak se jednotlivec s kamenem spojuje a jaké energie z něj pociťuje.

 

cicle