2 hodnocení

Náramek simple - Zelený jaspis (přírodní kámen)

Délka náramku: Nastavitelný provázek 

Materiál: Kvalitní saténový provázek (ukončen posuvnými uzlíky), přírodní zelený jaspis, chir. ocel

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Náramek je včetně dárkové kartičky vyobrazené na fotce ZDARMA

Náramek může být osazen stříbrnými, nebo zlatými korálky z chir. oceli o velikosti 1mm, lze vyhotovit samostatně (bez ocelových korálů).

Dárková kartička
Balení
Ocelové korálky
Velikost náramku
Skladem (2 ks)
Kód: 2460
239 Kč 197,52 Kč bez DPH

Náramek na nastavitelném saténovém provázku s kamínkem z jaspisu, který má zajímavé zbarvení do zelena, je jednoduchý a vkusný šperk. Tento náramek je vhodný pro každodenní nošení i pro zvláštní příležitosti.

Jaspis je druh křemene, který se vyznačuje svou zrnitou strukturou a bohatou škálou barev a vzorů. Barvy jaspisu zahrnují červenou, růžovou, žlutou, zelenou, hnědou, šedou a někdy i modrou. Jeho vzory mohou být pruhované, skvrnité nebo propletené, což z něj činí velmi atraktivní a rozmanitý kámen.

Jaspis byl v historii považován za kámen ochrany a síly. V různých kulturách byl užíván jako amulet pro ochranu a podporu odvahy. V současné době je jaspis ceněný pro své estetické kvality a jako kámen, který přináší rovnováhu a podporuje emoční stabilitu. Jaspis se také může použít k posílení kořenové čakry, což pomáhá jedinci udržet se pevně na zemi a zvyšovat sebevědomí. Dále také podporuje trpělivost, vytrvalost a odolnost, což napomáhá zvládat stres a překonávat překážky v životě.

U náramku máte možnost přidání dvou korálků z chirurgické oceli ve stříbrné nebo zlaté barvě, které přidávají šperku zajímavý prvek. Avšak, pokud máte raději jednoduchý design, můžete si zvolit variantu bez těchto korálků, která stále udržuje náramek atraktivní. 

 

.jaspis

 

 

Čakra: 4. - srdeční čakra.

decorative-lotus-yoga-woman-black-icon_98292-1761

 

Znamení:

Jaspis je univerzální kámen, který může být prospěšný pro všechna znamení zvěrokruhu, protože přináší rovnováhu, ochranu a sílu. Nicméně, některá znamení mohou mít ze svých energií větší prospěch:

beran, rak, panna, váhy, štír, kozoroh, vodnář a ryby.

 

Ačkoli se jaspis zdá být více vhodný pro některá znamení, je důležité si uvědomit, že jeho vlivy a vlastnosti mohou být prospěšné pro každého, bez ohledu na jeho znamení zvěrokruhu. Důležité je, jak se jednotlivec s kamenem spojuje a jaké energie z něj pociťuje. 

 

cicle