13 hodnocení

Náramek - Strom života a láska

Délka náramku: 19 - 20 cm (Náramek je na pružné, kvalitní gumičce, proto sedne na každou ruku.)

Velikost kamenů: 8 mm

Materiál: maifan, hematit, jadeit

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

 

Dárková kartička
Balení
Skladem (>5 ks)
Kód: 1353
319 Kč 263,64 Kč bez DPH

Symbol stromu života – jaký má význam?


Strom života je mezi amulety velmi oblíbený a nošení tohoto symbolu není jen módní trend, pro nositele znamená mnohem víc. Po staletí byl strom života symbolem mnoha kultur po celém světě. Uctívaly ho Egypťané, Číňané, Mayové, křesťané. Je to univerzální symbol, který překračuje náboženství a kultury. Obvykle je zobrazen jako velký strom s rozprostřenými větvemi a kořeny, které dosahují vysoko i dolů, jenž je znázorněn v kruhu. V keltské kultuře větve a kořeny symbolizují spojení mezi nebem a zemí, v buddhismu strom představuje cestu k osvícení, ve starověkém Egyptě se věřilo, že strom života je symbolem smrti i hojnosti a africké kultury jej považují za ochránce života.

Amulet v kombinaci s drahými kameny


Amulet ve tvaru stromu života, který je osázený drahými kameny, zvyšuje blahodárné účinky amuletu a kamenů. Každý drahokam posiluje konkrétní energetickou stránku člověka, takže si můžete pořídit takový amulet, v němž budou kameny ideální právě pro vás. Potřebujete posílit lásku? Pak si strom života nechte osázet růženínem, křišťál zesiluje ochranné působení, ametyst zase duchovní rozvoj, případně to může být nějaký kámen, který se hodí pro vaše znamení zvěrokruhu. Ale není to nutnost, vyberte si takový kamínek, který s vámi souzní anebo který potřebujete.

 

Toužíte po jedinečnosti Vašeho dárku ? Doplňte náramek dárkovou kartou. Pro kombinaci náramků a vytvoření párového dárku vyberte náramky, dárkovou kartu a při objednávce nám do poznámek napište, že si přejete náramky umístit na jednu kartu-

Ukázky dárkových karet naleznete ZDE 

 

Přejete si naprostou originalitu? 

S naší novinkou se Vám to zaručeně povede. K vámi vybranému náramku Vám zhotovíme kartičku přesně na míru. Může obsahovat libovolné logo, či námi upravenou černobílou fotku, která zachycuje nezapomenutelnou vzpomínku vašeho života. Kartička z Vašeho dárku udělá jedinečný předmět pro Vámi obdarovanou osobu.

Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Ukázky dárkových balení:

obaly2