3 hodnocení

Náramek - Strom života (láva)

Délka náramku: 19 - 20 cm (Náramek je na pružné, kvalitní gumičce, proto sedne na každou ruku.)

Velikost kamenů: 8 mm

Materiál: Lávové kameny, kovový symbol

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Dárková kartička
Balení
Skladem (>5 ks)
Kód: 927
279 Kč 230,58 Kč bez DPH
Kategorie: Náramky

Náramek "Strom života" z lávového kamene spojuje mystický symbol stromu života s neuvěřitelnou energií lávového kamene. Tento náramek nabízí nejen stylový doplněk, ale také spojení s přírodními živly a hlubokým významem.

Lávový kámen, známý pro svou schopnost uchovávat a uvolňovat energii, se tvoří během sopečných erupcí a představuje nejen sílu, ale také proměnu.

Symbol stromu života představuje posvátný koncept, který lze nalézt v mnoha kulturách a náboženstvích po celém světě. Tento symbol ztělesňuje jednotu, nekonečný růst a harmonii mezi všemi živými bytostmi. Koruna stromu zastupuje nebeský svět, zatímco kořeny sahají do země, což představuje propojení mezi nebesy a Zemí.

Nosíce náramek "Strom života" z lávového kamene, budete mít neustále připomínku síly, stability a propojení s přírodou. Tento náramek je skvělým dárkem pro ty, kteří hledají inspiraci, duchovní rozměr a ochranu v každodenním životě.

Vlastnosti náramku "Strom života" z lávového kamene:

  • Symbolizuje jednotu, růst a harmonii
  • Lávový kámen přináší sílu a proměnu
  • Připomíná spojení mezi nebesy a Zemí
  • Stylový a duchovní doplněk vhodný pro každý den

 

Hledáte jedinečný dárek? Přidejte k náramku dárkovou kartu. Pro kombinaci náramků a vytvoření párového dárku vyberte náramky, dárkovou kartu a při objednávce nám do poznámek napište, že si přejete náramky umístit na jednu kartu. Ukázky dárkových karet naleznete ZDE.

Chcete zaručenou originalitu? K vámi vybranému náramku vám připravíme kartičku šitou na míru. Ta může obsahovat jakékoliv logo nebo černobílou fotku, upravenou námi tak, aby zachycovala nezapomenutelnou vzpomínku vašeho života. Tato kartička promění váš dárek v jedinečný předmět, který ocení obdarovaná osoba .

Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Ukázky dárkových balení:

obaly2