4 hodnocení

Náramky pro páry - Srdíčka (přírodní jadeit)

Délka náramku: 19,5 cm pánský a 17,5 cm dámský (v případě zájmu o jinou velikost uveďte požadavek do poznámky před odesláním objednávky)

Velikost kamenů: 8 mm

Materiál: Přírodní jadeit, onyx, hematit

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Cena je za oba náramky.

Dárková karta k náramku se znamením ZDARMA

Jak vybrat velikost náramku se dočtete ZDE

 

Dárková kartička
Balení
Skladem (2 ks)
Kód: 1596
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Kategorie: Náramky pro páry

Srdce je v mnoha kulturách běžným symbolem, který může znamenat lásku, odvahu, statečnost, bojovnost a obětavost. V romantickém a sentimentálním kontextu je srdce často vnímáno jako "centrum emocí".

Jedna z teorií o původu symbolu ♥ je, že představuje stylizované listy fíku. Tyto listy se v 2. tisíciletí př. n. l. objevily na vázách a mínojských freskách, později společně s listy břečťanu. Ve 8. století př. n. l. korintští malíři zdobili vázy figurálními zobrazeními spolu s břečťanovými listy a vinnými hrozny ve tvaru srdce. Břečťan měl v řecké, římské a raně křesťanské kultuře symbolický význam věčné lásky.

Partnerské náramky jako symbol lásky, přátelství a vztahu

artnerské náramky představují krásný způsob, jak vyjádřit svou lásku, přátelství nebo obecně vztah k osobě, na které vám záleží. Pokud hledáte ideální doplněk pro posílení vašeho vztahu, tyto náramky jsou tou pravou volbou.

Dárkové kartičky

Chcete svůj dárek udělat ještě osobitější? Zvolte dárkovou kartu k náramku. Pro vytvoření kombinace náramků a originálního párového dárku si vyberte náramky, dárkovou kartu a při objednávce nám do poznámek napište, že chcete náramky umístit na jednu kartu. Ukázky dárkových karet naleznete ZDE.

Možnost originální kartičky na přání

S naší novou službou dosáhnete unikátního výsledku. K vybranému náramku Vám připravíme kartičku přesně podle Vašich představ. Může obsahovat jakékoli logo nebo upravenou černobílou fotografii, která zobrazuje nezapomenutelný moment Vašeho života. Tato kartička z Vašeho dárku vytvoří jedinečný předmět pro obdarovanou osobu.

Dárková kartička s vlastní fotografií ZDE

 

Ukázky dárkových balení:

obaly2