Neohodnoceno

Set náramků - Máma a dcera - Jadeit, howlit (Dárková kartička ZDARMA)

Délka náramku: 16,5-17cm (pokud chcete náramky jiné velikosti - uveďte do poznámek)

Velikost kamenů: 8 a 6 mm

Materiál: Jadeit, howlit

K náramku dostanete dárkovou kartu "Máma a dcera!" ZDARMA!

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Cena za oba náramky

Vyráběné v ČR

Dárková kartička
Balení
Skladem (>5 ks)
Kód: 2715
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Kategorie: Máma a dcera

Tento krásný set náramků "máma a dcera" je ideálním způsobem, jak projevit vaše pouto a lásku k vaší matce/dceři. Každý náramek je vyroben z kvalitních korálků z pravých kamenů, které jsou pečlivě vybrány pro jejich barvu, lesk a texturu, aby vytvářely krásný a harmonický celek. K náramkovému setu dostanete navíc zdarma dárkovou kartičku "máma a dcera".

I když jsou náramky "máma a dcera" navrženy s ohledem na vztah mezi matkou a dcerou, jsou skvělým dárkem pro jakýkoli vztah, který chcete zpečetit. Tyto náramky mohou být ideálním dárkem pro sestry, kamarádky nebo jiné významné ženy ve vašem životě.

Jadeit se také tradičně spojuje s mnoha pozitivními vlastnostmi a silami, včetně ochrany, harmonie, rovnováhy, prosperity a duchovního růstu. V mnoha kulturách se jadeit považuje za kámen štěstí a lásky.

Howlit je krásný polodrahokam, který se vyskytuje v bílé, šedé a modré barvě. Howlit je znám pro svou schopnost posilovat paměť a podporovat koncentraci. Také pomáhá při odstraňování negativní energie a přináší klid a harmonii do života.

Kombinace howlitu a jadeitu na náramku vytváří skvělou kombinaci kamenů, které mohou pomoci k dosažení rovnováhy a klidu v myslích. Jadeit pomáhá udržovat rovnováhu a harmonii, zatímco howlit pomáhá uvolnit negativní energie a přinést klid a mír.

Dárkové kartičky

Chcete svůj dárek udělat ještě osobitější? Zvolte dárkovou kartu k náramku. Pro vytvoření kombinace náramků a originálního párového dárku si vyberte náramky, dárkovou kartu a při objednávce nám do poznámek napište, že chcete náramky umístit na jednu kartu. Ukázky dárkových karet naleznete ZDE.

Možnost originální kartičky na přání

S naší novou službou dosáhnete unikátního výsledku. K vybranému náramku Vám připravíme kartičku přesně podle Vašich představ. Může obsahovat jakékoli logo nebo upravenou černobílou fotografii, která zobrazuje nezapomenutelný moment Vašeho života. Tato kartička z Vašeho dárku vytvoří jedinečný předmět pro obdarovanou osobu.

Dárková kartička s vlastní fotografií ZDE

 

Ukázky dárkových balení:

obaly2