Neohodnoceno

Set náramků - Máma a dcera - Růženín, jaspis (Dárková kartička ZDARMA)

Délka náramku: 17,5-18 cm (pokud chcete náramky jiné velikosti - uveďte do poznámek)

Velikost kamenů: 8 mm a 6 mm

Materiál: Jaspis picasso, růženín, hematitové srdce

K náramku dostanete dárkovou kartu "Máma a dcera!" ZDARMA!

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Cena za oba náramky

Vyráběné v ČR s možností osobního gravírování.

Dárková kartička
Balení
Skladem (>5 ks)
Kód: 2719
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Kategorie: Máma a dcera

Tento krásný set náramků "máma a dcera" je ideálním způsobem, jak projevit vaše pouto a lásku k vaší matce/dceři. Každý náramek je vyroben z kvalitních korálků z pravých kamenů, které jsou pečlivě vybrány pro jejich barvu, lesk a texturu, aby vytvářely krásný a harmonický celek. V každém z náramků se navíc nachází hematitové srdíčko, které symbolizuje nekonečnou lásku mezi matkou a dcerou. Na každém srdíčku je možné nechat vygravírovat iniciály, což je skvělý způsob, jak personalizovat tento dárek a udělat z něj ještě výjimečnější památku. K náramkovému setu dostanete zdarma dárkovou kartičku "máma a dcera".

I když jsou náramky "máma a dcera" navrženy s ohledem na vztah mezi matkou a dcerou, jsou skvělým dárkem pro jakýkoli vztah, který chcete zpečetit. Tyto náramky mohou být ideálním dárkem pro sestry, kamarádky nebo jiné významné ženy ve vašem životě.

Růženín je krásný polodrahokam, který se vyskytuje v různých odstínech růžové barvy a patří do skupiny minerálů nazvané křemen. Tento kámen se často spojuje s láskou, emocionální rovnováhou a uklidněním myslí. Je to kámen, který pomáhá odstraňovat negativitu a nahrazovat ji pozitivními energiemi, což může vést ke zlepšení sebedůvěry a vnímání vlastní hodnoty.

Jaspis je další krásný polodrahokam, který se vyskytuje v různých barvách a vzorech. Jeho barva se může lišit od šedé, hnědé, červené, zelené až po modrou. Jaspis se tradičně spojuje s ochranou, stabilitou a silou. Je to kámen, který pomáhá udržovat stabilitu a rovnováhu v životě a může vést ke zlepšení fyzické i duševní síly.

Hematit je kovově lesklý minerál, který je většinou tmavě šedé nebo černé barvy. Hematit se spojuje s pozitivními vlastnostmi, jako je síla, odvaha a ochrana. Může pomoci k uvolnění negativní energie a přinést klid a vyrovnanost do života.

Kombinace růženínu, jaspisu a hematitu na jednom náramku vytváří silnou a harmonickou kombinaci, která pomáhá vyvážit a posílit energie v těle. Hematit přináší sílu a ochranu, růženín lásku a emocionální rovnováhu a jaspis stabilitu a vytrvalost. Tyto kameny spolu navzájem interagují a mohou pomoci k odstranění negativní energie a nahrazení ji pozitivními vibracemi.

    

 

Partnerské náramky jako symbol lásky, přátelství a vztahu

artnerské náramky představují krásný způsob, jak vyjádřit svou lásku, přátelství nebo obecně vztah k osobě, na které vám záleží. Pokud hledáte ideální doplněk pro posílení vašeho vztahu, tyto náramky jsou tou pravou volbou.

Dárkové kartičky

Chcete svůj dárek udělat ještě osobitější? Zvolte dárkovou kartu k náramku. Pro vytvoření kombinace náramků a originálního párového dárku si vyberte náramky, dárkovou kartu a při objednávce nám do poznámek napište, že chcete náramky umístit na jednu kartu. Ukázky dárkových karet naleznete ZDE.

Možnost originální kartičky na přání

S naší novou službou dosáhnete unikátního výsledku. K vybranému náramku Vám připravíme kartičku přesně podle Vašich představ. Může obsahovat jakékoli logo nebo upravenou černobílou fotografii, která zobrazuje nezapomenutelný moment Vašeho života. Tato kartička z Vašeho dárku vytvoří jedinečný předmět pro obdarovanou osobu.

Dárková kartička s vlastní fotografií ZDE

 

Ukázky dárkových balení:

obaly2