7 hodnocení

Set náramků - Máma a dcera - Růženín, jadeit (Dárková kartička ZDARMA)

Délka náramku: 17,5-18 cm (pokud chcete náramky jiné velikosti - uveďte do poznámek)

Velikost kamenů: 6 mm

Materiál: Růženín, jadeit

K náramku dostanete dárkovou kartu "Máma a dcera!" ZDARMA!

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Cena za oba náramky

Vyráběné v ČR

Dárková kartička
Balení
Skladem (>5 ks)
Kód: 2718
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Kategorie: Máma a dcera

Tento krásný set náramků "máma a dcera" je ideálním způsobem, jak projevit vaše pouto a lásku k vaší matce/dceři. Každý náramek je vyroben z kvalitních korálků z pravých kamenů, které jsou pečlivě vybrány pro jejich barvu, lesk a texturu, aby vytvářely krásný a harmonický celek. K náramkovému setu dostanete navíc zdarma dárkovou kartičku "máma a dcera".

I když jsou náramky "máma a dcera" navrženy s ohledem na vztah mezi matkou a dcerou, jsou skvělým dárkem pro jakýkoli vztah, který chcete zpečetit. Tyto náramky mohou být ideálním dárkem pro sestry, kamarádky nebo jiné významné ženy ve vašem životě.

Jadeit se také tradičně spojuje s mnoha pozitivními vlastnostmi a silami, včetně ochrany, harmonie, rovnováhy, prosperity a duchovního růstu. V mnoha kulturách se jadeit považuje za kámen štěstí a lásky.

Růženín je krásný polodrahokam, který se vyskytuje v různých odstínech růžové barvy a patří do skupiny minerálů nazvané křemen. Tento kámen se často spojuje s láskou, emocionální rovnováhou a uklidněním myslí. Je to kámen, který pomáhá odstraňovat negativitu a nahrazovat ji pozitivními energiemi, což může vést ke zlepšení sebedůvěry a vnímání vlastní hodnoty.

Kombinace růženínu a jadeitu může pomoci udržet harmonii a rovnováhu v emocionálních, mentálních a fyzických oblastech vašeho života. Tyto kameny spolu navzájem interagují a mohou pomoci odstranit negativní energie a nahradit je pozitivními. Tento náramek může být ideálním dárkem pro někoho, kdo hledá rovnováhu a harmonii v životě, nebo pro někoho, kdo ocení krásný a výjimečný náramek.

 

 

Dárkové kartičky

Chcete svůj dárek udělat ještě osobitější? Zvolte dárkovou kartu k náramku. Pro vytvoření kombinace náramků a originálního párového dárku si vyberte náramky, dárkovou kartu a při objednávce nám do poznámek napište, že chcete náramky umístit na jednu kartu. Ukázky dárkových karet naleznete ZDE.

Možnost originální kartičky na přání

S naší novou službou dosáhnete unikátního výsledku. K vybranému náramku Vám připravíme kartičku přesně podle Vašich představ. Může obsahovat jakékoli logo nebo upravenou černobílou fotografii, která zobrazuje nezapomenutelný moment Vašeho života. Tato kartička z Vašeho dárku vytvoří jedinečný předmět pro obdarovanou osobu.

Dárková kartička s vlastní fotografií ZDE

 

Ukázky dárkových balení:

obaly2