Neohodnoceno

Náramek - Yin Yang (onyx, howlit)

Délka náramku: 19 - 20 cm (v případě zájmu o jinou velikost uveďte požadavek do poznámky před odesláním objednávky)

Velikost kamenů: 8 mm

Materiál: Kameny z onyxu a howlitu, kovový komponenty

K náramku doporučujeme dárkovou kartičku přehled naleznete ZDE

Novinka: Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Dárková kartička
Balení
Skladem (>5 ks)
Kód: 225
299 Kč 247,11 Kč bez DPH

Náramek Jin Jang z Onyxu a Howlitu

Objevte harmonii a styl s tímto elegantním náramkem, který kombinuje sílu onyxového kamene s klidnou energií howlitu. Tento náramek je navržen tak, aby podpořil rovnováhu a klid v každodenním životě. Onyx, známý svými ochrannými vlastnostmi, pomáhá posílit sebevědomí a odolnost. Howlit, často užívaný pro redukci stresu a podporu klidného spánku, dodává tomuto šperku jeho jedinečný vzhled s bílými a šedými tóny.

Centrálním prvkem tohoto náramku je kovový komponent ve tvaru symbolu jin a jang, který připomíná potřebu vyváženosti opačných sil v našem životě. Tento stylový a smysluplný doplněk je perfektní volbou pro každého, kdo hledá šperk s hlubším významem.

 

Toužíte po jedinečnosti Vašeho dárku ? Doplňte náramek dárkovou kartou. Pro kombinaci náramků a vytvoření párového dárku vyberte náramky, dárkovou kartu a při objednávce nám do poznámek napište, že si přejete náramky umístit na jednu kartu-

Ukázky dárkových karet naleznete ZDE 

 

Přejete si naprostou originalitu? 

S naší novinkou se Vám to zaručeně povede. K vámi vybranému náramku Vám zhotovíme kartičku přesně na míru. Může obsahovat libovolné logo, či námi upravenou černobílou fotku, která zachycuje nezapomenutelnou vzpomínku vašeho života. Kartička z Vašeho dárku udělá jedinečný předmět pro Vámi obdarovanou osobu.

Dárková kartička s vlastní fotkou ZDE

Ukázky dárkových balení:

obaly2